Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Şişli Masaj Salonu Mutlu Son

Avrupa Yakası Masaj Salonları, Genel, İstanbul Masaj Salonları, Şişli Masaj Salonları 30 Temmuz 2017

Şişli Masaj Salonu Mutlu Son

Masaj Hangi Bölgelere Uygulanır

Bilindiği gibi masaj sadece bir bölgeye uygulanmaz. Vücudunuzun her bir bölgesi rahatlamaya ve gevşemeye ihtiyaç duyar. Örneğin yüz masajı, sırt masajı, boyun masajı, boyun masajı, köpük masajı gibi birçok masaj tekniği karşımıza çıkıyor. Masaj uygulamak için birçok masaj uygulanan bölge çeşidi bulunmaktadır. Kısmi bölgeleri rahatlatmak içinde kullanılan masaj her zaman uzman elden çıktığında iyi bir sonuç verir. Bunun yanı sıra hamam masajı, el masajı, spor masajı, thai masajı ve rekleksoloji masaj hizmetlerini size sunan Şişli Masaj Salonu Mutlu Son her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor. Gelin bu masaj çeşitlerini biraz inceleyelim.

Hamam Masajı

Hamam bilindiği gibi Türk kültüründe çok özel bir yere sahiptir. Özellikle kültürün yanı sıra sağlığımız içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Hamam sayesinde cildiniz ölü deriden arınır ve daha fazla oksijen alımı sağlar. Büyük bir stres altına girdiğiniz zaman Şişli Masaj Salonu Mutlu Son hamamına giderek rahatlayabilirsiniz. Zaten bir kez denemede stresinizi üzerinizden attığınızı ve rahatladığınızı hissedeceksiniz. Hamam özellikle de lenf sistemlerine oldukça iyi gelir. Lenf sisteminizin temizliğini sağlar. Kendi sağlığınız için de bu hamam masajına 1-2 gitmeniz de oldukça fayda vardır. Örneğin alerjik bir hastalığınız varsa ya da astım hastasıysanız sinüslerinizin tıkanmasına hamamda büyük fayda sağlayabilirsiniz.

El Masajı

Özellikle de Hindistan da büyük bir geçmişe sahip olan dört el terapisi 3 farklı farklı masajın birbiri ile kombine edilmesinden oluşuyor. El masajı sayesinde vücudunuzda ki negatif enerjiyi atarak kaslarınızı gevşelterek sağlıklı ve zinde olmaya yardımcı olur. Bu yöntem de de profesyonel bir sonuç elde etmek istiyorsanız mutlaka kendinizi uzman bir ele teslim etmelisiniz. Bu masajın önemli özelliği de iki uzman tarafından uygulanmasıdır. Yani dört el tarafından uygulanması size daha mükemmel bir sonuç sunacaktır. Bu yöntemi uygulanması gerektiği gibi uyguladığınız da aldığınız keyif ve rahatlamada iki katına çıkıyor. Şişli Masaj Salonu Mutlu Son dört el masajında terapistler senkronize hareket ederek uygulamayı tercih ediyor ve daha beğenilir sonuçlar elde ediyor.

Sponsor Bağlantılar

Cevap Yaz

  • Şişli Masaj Salonu Mutlu Son

    Şişli Masaj Salonu Mutlu Son

    Tarafından de 30 Temmuz 2017 - 0 Yorumlar

    Masaj Hangi Bölgelere Uygulanır Bilindiği gibi masaj sadece bir bölgeye uygulanmaz. Vücudunuzun her bir bölgesi rahatlamaya ve gevşemeye ihtiyaç duyar. Örneğin yüz masajı, sırt masajı, boyun masajı, boyun masajı, köpük masajı gibi birçok masaj tekniği karşımıza çıkıyor. Masaj uygulamak için birçok masaj uygulanan bölge çeşidi bulunmaktadır. Kısmi bölgeleri rahatlatmak içinde kullanılan masaj her zaman uzman […]